• Ana Sayfa » Referanslar
  • Referanslar
  • Özmavi Iplik | Overlok Makina Ve Iplik Sanayii Ticareti Referanslar

    SEFA HALI KONYA O5326342549
    SAHINLER HALI KONYA O5054086545
    EKREM YÜZER KONYA O5438426335-O5324304697
    GEZGINLER HALI MOB KONYA O5548542281
    CAN HALI YIKAMA ANKARA O5523597860-03123597860
    IMRENLI ÇEYIZ ANKARA O5323620503
    FEYZA HALI YIKAMA ANKARA O5054314772
    GÜLYURT OVERLOK ANKARA O5324054031-O5423855921
    ÇAGDAS HALI YIKAMA ANKARA O5388121915-03123258755
    GARAGÖL MEFRUSAT ANKARA O5378400279-O5373573073
    ÜSTÜN HALI YIKAMA ANKARA O5327843698-O3123322246
    NACI ÖZEL ANKARA O5068583415
    MEHMET POYRAZ ADIYAMAN O5327045825-O5327135408
    BASER HALI YIKAMA KARABÜK O5056588146-O5313162857
    GÜL OVERLOK KARAMAN O5075802430-O3382142130
    TURAN ACIBADEM KARAMAN O5054638160
    SENOLLAR HALI KARAPINAR O5356853922
    ENDER MOBILYA KARAPINAR O5372548279
    DURSUN ÖZTIRPAN KAYSER O5375193812
    EKEN HALICILIK KAYSER O5323637220
    HALI SER TIC KAYSER O5327467013
    BEYDEMIR HALICILIK ADANA O5372695960
    AYGÜL OVERLOK ADANA O5374179692
    VAHDEDDIN YANIK AFYON O5545346306
    ZEKAYI PEKGÖZ AKSARAY O5424818420
    OCAKLAR HALICILIK ANTALYA O5323473993
    ERDEMIR HALI ANTALYA O5324161592-O5322817055
    IBRAHIM KOCABAS SAMSUN O5323170382
    GÜVEN ÇADIR BATMAN O5369277914
    TÜRKLER HALI BAYBURT O5336345764
    KERVAN HALI BILECIK O5323858516
    ÖNDER HALI YIKAMA BURDUR O5425442066
    MURAT HALI BURSA O5354661587
    SÜMER HALI DIYARBAKIR O5303468946
    EREM HALI ERZINCAN O5373234012
    MERAL HALI ERZURUM O5065842094
    SEVAL HALI ESKISEHIR O5366982677
    EMIN TIC HATAY O5333231008-O5354298228
    NURAY HALI ISPARTA O5326126313
    SUDE HALI YIKAMA KIRIKKALE O5456767171
    ESEN ZEMIN DÖSEME KOCAELI O5438963954
    ILASLAN OVERLOK KOCAELI O5383477305
    DURMAN HALI MALATYA O5355836642
    GÜNAY HALI MERSIN O5559619797
    MEVLANA HALI YIKAMA NEVSEHIR O5063378088
    GÖRKEM HALICILIK POLATLI O5374873008
    YAVUZLAR HALI SIIRT O5445269656
    FILIZ HALI SIVAS O5413377091
    YUSRA HALI URFA O5324183606
    ELMAS HALI USAK O5362209296-O5558034832
    ADIGÜZEL HALI MOB YOZGAT O3542172520

    DÖVİZ KURLARI : Dolar Alış : 5.9103 - Dolar Satış : 5.9209 - | - Euro Alış : 5.4484 - Euro Satış : 5.4845